Концепція спортивного права: огляд ключових аспектів
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1587.2017.1(30).126479Ключові слова:
спортивне право, концепція, предмет спортивного права, метод спортивного права, спортивні правовідносини.Анотація
Стаття присвячена вивченню концептуальних питань спортивного права, які дозволяють розглядати його як утворення, що має ознаки відносної самостійності та характеризується комплексністю норм, а тому і наявністю особливих механізмів правового регулювання, що спрямовані на ефективне збалансування між собою приватних та публічних елементів в означеній сфері. Як наслідок розвитку механізмів правового регулювання спортивних відносин розглядається розвиток особливого правового режиму спортивного права, а також розвиток юридичних вчень про предмет, метод, принципи, суб’єкти та інші системоутворюючі складові цієї галузі правових знань.
Посилання
Господарське право України : Навчальний посібник / А. М. Апаров, О. М. Онищенко. — К. : КДАВТ ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. — К. : Істина, 2016. — Т. 1. Загальна частина. — 452 с.
Спортивне право України : навч. посіб. для студ. внз / А. М. Апаров; Київ. держ. акад. вод. трансп. ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного. — К. : Істина, 2012. — 518 c.
Відомості Верховної Ради України. — 1994. — № 14.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вісник Одеського національного університету. Правознавство
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).