ПОРЯДОК ВИЗНАННЯ ТА ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ІНОЗЕМНИХ СУДІВ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1587.2014.3%20(24).44691Ключові слова:
судове рішення, іноземний суд, арбітраж, виконання рішення, Європейський судАнотація
В статті досліджено порядок визнання та виконання в Україні рішень іноземних судів та арбітражів, а також рішень міжнародних судових установ, таких як Європейський суд з прав людини. Проаналізовано відмінності умов, підстав та процесуального порядку визнання та виконання в Україні рішень іноземних судів та арбітражів залежно від виду такого рішення.
Посилання
Фортуна Т. Я. Поняття та правова природа визнання та виконання рішень іноземних су¬дів в Україні / Т. Я. Фортуна // Адвокат. — 2011. — № 7(130). — С. 41-44.
Фурса С. Я., Щербак С. В., Євтушенко О. І. Цивільний процес України: Проблеми і перспективи: Науково-практичний посібник. — К.: Видавець Фурса С. Я.; КНТ, 2006. — 448 с.
Морозова Ю. Г. Многосторонние и двусторонние конвенции о правовой помощи // Граж¬данин и предприниматель в российском и зарубежном суде: Правовая помощь. — М.: Юристъ, 2002. — С. 6.
Курс цивільного процесу: підручник / В. В. Комаров, В. А. Бігун, В. В. Баранкова та ін.; за ред. В. В. Комарова. — Х.: Право, 2011. — 1352 с.
Цивільний процес України: підручник / За заг. ред. д. ю. н., проф. Р. М. Мінченко. — Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2014. — 720 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник Одеського національного університету. Правознавство
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).