ДО ПИТАННЯ ФОРМУВАННЯ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ В СФЕРІ ПРИВАТНОГО ПРАВА
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1587.2015.1%20(26).65484Ключові слова:
правова політика, приватноправова політика, законодавча робота, економіка законуАнотація
У статті автор досліджує поняття приватноправової політики, визначає його та описує його основні характеристики і принципи. Особлива увага приділяється якості приватноправової політики та її цілям в Україні. Автор дійшов висновку про відсутність в Україні чіткої приватноправової політики. Ним було проаналізовано основні складові процесу її формування. Надані рекомендації щодо вдосконалення нормотворчості в цій сфері.
Посилання
Борисов В. І. Державна політика у сфері боротьби зі злочинністю та її напрямки [Текст] / В. І. Борисов // Проблеми законності : республік. міжвід. наук. зб. / відп. ред. В. Я. Тацій. — Х., 2009. — Вип. 100. — С. 305–312.
Голіна В. Теоретичні та прикладні проблеми втілення кримінологічної політики в Україні [Текст] / В. Голіна // Право України. — 2009. — № 7. — С. 24–30.
Музика Л. А. Правова політика: сучасна актуалізація давньої проблеми [Текст] / Л. А. Музика // Право України. — 2011. — № 6. — С. 154–160.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Вісник Одеського національного університету. Правознавство
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).