ПОНЯТТЯ, МЕТА І ЗАВДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ, ЇХ ОБ'ЄДНАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1587.2013.1%20(18).44646Ключові слова:
роботодавець, організація роботодавців, об’єднання організацій роботодавцівАнотація
У статті проаналізовано динаміку змін понять «роботодавець», «організація роботодавців», «об’єднання організацій роботодавців». Визначено співвідношення мети і завдань організацій роботодавців, їх об’єднань, досліджено зміни їх змісту у порівнянні з попереднім законодавством.Посилання
Лібанова Е. Г. Український союз промисловців і підприємців — учасник колективних переговорів / Е. Г. Лібанова // Україна: аспекти праці. — 1998. — № 2. — С. 24—28.
Болотіна Н. Б. Трудове право України : підручник / Н. Б. Болотіна. — 5-те вид., перероб. і доп. — К. : Знання, 2008. — 860 с.
Шамшина І. І. Правовий статус організацій роботодавців як суб’єктів трудового права / І. І. Шамшина // Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Політологія. Соціологія. Право. — 2011. — № 1 [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://visnyk-psp.kpi.ua/uk/2011-1/11 %20- %201_9_ %20 - %2036.pdf
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник Одеського національного університету. Правознавство
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).