ЩОДО РЕФОРМУВАННЯ РАДИ БЕЗПЕКИ ООН
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1587.2014.4%20(25).44667Ключові слова:
Організація Об’єднаних Націй, Рада Безпеки, реформування, розширення, ветоАнотація
Статтю присвячено питанню про реформування Ради Безпеки ООН як одного із головних органів Організації. Автори досліджують сучасний стан цього процесу, його еволюцію та перспективи. Вони виокремлюють основні принципи, на яких побудована ООН, а також різноманітні підходи до вирішення найголовніших питань, які виникають в експертному середовищі: про розширення Ради Безпеки, про право вето, про принципи прийняття рішень, про відповідність організації Ради Безпеки сучасному стану міжнародних відносин.Посилання
Charter of the United Nations [Electronic resource]. — Access mode: http://www.un.org/en/documents/charter — Title from the screen.
Hardwick N. A. Should the UN be Reformed. How? [Electronic resource] / Nicola-Ann Hardwick. — Access mode: http://www.eir.info/2011/03/22/should-the-un-be-reformed-and-ifso-
how. — Title from the screen.
Theroor S. Security Council Reform: Past, Present, and Future [Electronic resource] / Shadshi Theroor. — Access mode: http://www.carnegiecouncil.org/publications/journal/25_4/essay/001.html — Title from the screen.
Butler R. Reform of the United Nations Security Council [Electronic resource] / Richard Butler. — Access mode: http://elibrary.law.psu.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1001&context=jlia — Title from the screen.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник Одеського національного університету. Правознавство
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).